загрузка...


«Голограма для короля» — комедійний фільм про пригоди IT-менеджера в Саудівській Аравії, кіноадаптація сатиричного роману Дейва Еггерса. Алан Клей – колишній успішний бізнесмен, який виготовляв дитячі велосипеди, переживає непрості часи. Його компанія розорилася, шлюб розпався, а сам Алан втратив капітал, самоповагу і можливість оплатити навчання дочки. Тепер герой працює менеджером фірми IT-послуг, просуває «угоду століття». Творці високих технологій розраховують продати Саудівській Аравії особливу голографічну систему, вкрай необхідну монарху.

Від закриття контракту залежить добробут компанії і особисто торгового представника, яким призначають Алана. Для переговорів Клея відряджають у королівську метрополію – майбутній економічний оазис посеред аравійської пустелі. Чекаючи монаршої аудієнції, Алан з помічниками живе в наметі, де відсутня звична обслуговування, вай-фай і буфет, хворіє і страждає депресією.

З нудьги американського парламентера виводить поява чарівною місцевої лікарки Зари, що приїхала полегшити стан гостя. Фільм Голограма для короля (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Том Тиквер
В ролях: Том Хенкс, Бен Уішоу, Саріта Чоудрі, Тому Скеррит, Трейсі Фэирэуэй, Сидсе Бабетт Кнудсен, Даффер Лабидин, Джихад Абду, Atheer Adel, Дженіс Ахерн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress