Фільм Голос монстра (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли тебе кличе якийсь голос — біжи. Швидше ховайся, исчезай. Роби що завгодно, тільки не вступай в той діалог, до якого тебе запрошують. Інакше ти перетворюєшся в нього… Героя драми-фентезі «Голос монстра» 2016 роки онлайн. Це дуже вдалий фільм від режисерів США і Іспанії. Особливо з точки зору показу драматичного — фентезійного хорррора. Так, тут змішалося багато в жанрової частини. Але ефект вийшов відмінний — ніжні глядачі божеволіють від побаченого. А ті, хто духом сильніше, хочуть дивитися фільм ще і ще. Що ж? Ми маємо можливість показати вам цієї.

І запрошуємо дивитися безкоштовно фільм Голоси монстрів на нашому сайті. Тут все легко, вільно, просто. А ще — в онлайн форматі. І без будь-якої навіть самої маломальской плати. Тобто безкоштовно. Коннор ось уже досить довгий час страждає від того, що вночі не може нормально, по-людськи заснути. Йому заважає якийсь невідомий голос, що кличе невідомо куди. Довго ще так і могло тривати, але хлопчик вирішив зав’язати з усіма цими дивацтвами. І в одну ніч відкрив вікно, звідки йшов цей дивовижний і страшно- мерзенний голос. Незрозумілий глас заманив хлопчика на цвинтар, де розгорнулося таке … Ні, про це краще не розповідати — не у всіх же сильні нерви. Далі події почали розгортатися по ще більш страшному сценарієм. Глос повідав про сумні події, які відбудуться в житті хлопчини і сім’ї, де він живе. Наприклад, Коннор дізнався, що смерть-стара вже вийшла зі свого старезного житла і потихеньку направляється до його мамі.

Адже та хвора, і її пора, на думку цієї старої «дами з косою», йти в світ мерців. Багато що ще голос відкрив Коннору. І від цього його життя перетворилося не просто в справжню жах — хлопчик сам став як цвинтарний поселенець. Фільм Голос монстра (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуан Антоніо Байона
Актори: Льюїс МакДугалл, Сігурні Уівер, Фелісіті Джонс, Тобі Кеббелл, Бен Моор, Джеймс Мелвілл, Олівер Стир, Домінік Бойл, Дженніфер Лім, Макс Габбей


загрузка...