Чоловікові середніх років на ім’я Френк, останнім часом доводиться несолодко, він є яскравим представником американського середнього класу, останнім часом переживає складні сімейні труднощі. Кілька років тому в автомобільній катастрофі загинула його дружина. І тепер на нього звалилися всі життєві труднощі та негаразди, він є власником невеликого музичного магазину і змушений сам виховувати дочку афроамерканку на ім’я Сем. Дівчина має дуже складний характер бунтарки, який передався їй від матері. Вона постійно сперечається з батьком і має нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Перед самим вступом дівчата в коледж, сім’я починає готуватися до переїзду зі свого маленького містечка в Каліфорнії. Однак їх зближує спільна любов до музики, і перед самим від’їздом, вони разом записують пісню, яка дуже швидко стає хітом на просторах інтернету, принісши сім’ї славу і визнання. Тримач непрезентабельний музичного магазину Френк наодинці виховує дочку Сем — чорношкіру дівчину-підлітка з ЛГБТ-поглядами.

Напередодні її вступу в коледж і переїзду в інше містечко батько і дочка роднятся на грунті любові до музики. Згуртувавшись в дует, вони записують останній пісенний хіт. Фільм Голосно б’ються серця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бретт Хейлі
Актори: Нік Офферман, Кирси Клемонс, Тед Денсон, Тоні Коллетт, Саша Лейн, Блайт Даннер, Квінсі Данн-Бейкер, Олексій Резник, Андреа Моралес, Майкл Ебботт мл.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress