Фільм Голова. Два вуха (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В одному селі знаходиться на великій відстані від міста і практично відрізаною від світу проживає Іван. Все своє життя Іван пропрацював простим сільським пастухом Вся його життя полягає в простих сільських радощах і будні. Крім праці він любить проводити свій вільний час в простих прогулянок по околицях ходити на рибалку і просиджувати біля ставка годинами мріючи про те відомому лише йому. Ще не зовсім старий і досить-таки привабливий селянин, так і не йшов свою другу половину тихо, мирно живе зі своєї гаряче улюбленої мамою.

Іван при своїй неосвіченості, всього чотири класи освіти, він володів своєрідним шармом, який змушував всіх навколо ставитися до нього з величезною повагою і в селі його називали не інакше як Іван Сергійович. У цій засніжену і надзвичайно холодну зиму на дорозі села з’являється дорога іномарка. Звичайно ж, таке незвичайне явище у віддаленому селі викликає величезну цікавість у Івана. При більш близькому знайомстві з дивним чоловіком вони швидко знаходять спільну мову. Іван, розташувавшись довірою до незнайомого гостя, розповідає йому про все своє життя.

Як виявилося, гість дуже зацікавився історією сільського чоловіка і пропонує Івану виїхати з ним до Москви і зняти фільм, заснований на реальних життєвих історіях. Фільм Голова. Два вуха (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Віталій Суслин
Актори: Іван Лашин, Тетяна Лашина, Григорій Кокоткін, Анна Махліна, Михайло Мальцев, Віра Тер-Габріелян, Анастасія Голощапова


загрузка...