Головного героя звуть Фусі. Він досить габаритний чоловік 43-х років від роду. Живе він досі разом з матір’ю і її бойфрендом. Відносин з жінкою у героя толком ніколи не було, бо він не просто холостяк, а той, хто навіть не знає жіночого тіла на дотик і смак. Працює він в аеропорту носієм. Робота непильна і повністю влаштовує Фусі. Його взагалі все в житті влаштовує, оскільки напружуватися йому не хочеться, а набагато простіше просто плисти за течією. У нього є вже ціла колекція іграшкових солдатиків і танків, з допомогою яких він періодично влаштовує бої, так як захоплюється темою війни і всім, що з нею пов’язано.

Він ніби маленький хлопчик, але в тілі великого чоловіка. Одного разу в руки Фусі потрапляє купон на заняття з танців. Хоч для нього це і не зовсім звично, але він вирішує туди піти. Там він знайомиться з симпатичною жінкою, яка сама виховує 8-річну доньку. Незграбний і абсолютно недосвідчений в питаннях залицянь за жінками головний герой все ж намагається справити враження на нову знайому.

Вона йому сподобалася, та й він їй здався досить милим. Ось тільки чи готовий закоренілий холостяк до тих змін, які починаються в його житті? Фільм Гора цноти (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дагюр Каурі
Актори: Гуннар Йонссон, Ильмюр Кристьяунсдоуттир, Сигюрйоун Кьяртанссон, Маргрет Хельга Йоханнсдоттир, Franziska Una Dagsdóttir, Аднар Йоунссон, Thorir Sæmundsson, Торстейнн Гуннарссон, Фрідрік Фридрикссон, Вальтер Грімссон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress