Фільм Гордість воїна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Гордість воїна» оповідає реальну історію тренера, який тренував команду з баскетболу. Для чоловіка ця робота не є легкою, тому що молоді хлопці часто бувають примхливі і гордовито, а значить, до них необхідно знайти особливий підхід. У кожного спортсмена свій особливий характер. Іноді між хлопцями виникають неабиякі конфлікти і різного роду розбіжності, що сильно заважає спорту. Головна мета лідера команди — це навчити всіх юнаків бути єдиними. Щоб здобути перемогу і стати чемпіонами, треба бути згуртованими, дружними.

Тренер зобов’язаний виявити сильні сторони своїх вихованців і допомогти їм направити свій потенціал в потрібне русло. По суті, від нього залежить майбутнє молодих хлопців. Ділан в минулому був не поганим гравцем в баскетбол, а тому вирішив продовжити свою кар’єру, але вже в якості тренера. Фільм Гордість воїна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він постійно опиняється на вічних перехрестях, які підносить йому доля. Вся справа в тому, що він хоче вивести своїх хлопців на новий якісний рівень і збирається взяти їх в національний чемпіонат.

Режисер: Яная Блек
Актори: Alijah Adams, Mike Adams, Bacari Alexander, Hassaan Ayoub, Trevor Ballard, Will Bennett, Deshawndre Black, Роккі Блек, Tyreese Black, Ron Booth


загрузка...