Ізабель молода, красива жінка, яка працює науковим співробітником, а саме куратором в музеї. Одного разу головна героїня «Горнило вампіра» вирушила на інспекцію давно загубленого фрагмента загадкового кам’яного котла. Він зберігається в заміському англійському маєтку. Його довгий час вважали зниклим або навіть захороненным. Ізабель стикається з новоспеченими господарями цієї реліквії. Виявляється, вони не зовсім звичайні люди, які мають свої плани на цей кам’яний котел, а також на нашу героїню. Тепер її доля тільки в її руках.

Ізабель, будучи молодою помічницею власника старовинного музею, вирішує відшукати втрачений артефакт. Вона дізнається, що він знаходиться у господарів старого замку. Героїня відправляється туди, де зустрічає дивних мешканців. Фільм Горнило вампіра (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ця таємнича сімейка явно зберігає свої секрети, а також має моторошні плани, як на сам артефакт, так і на Ново прибула гостю. Ізабель належить пережити одну з найжахливіших ночей у своєму житті…

Режисер: Iain Ross-McNamee
Актори: Ніл Моріссей, Брайан Кроучер, Аарон Джеффкот, Charles O’neill, Ліза Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress