Отримання вищої освіти — важлива ступінь у житті кожного вчорашнього школяра. Цюріх не став винятком. Йому вдалося легко вступити до інституту, його поважають викладачі, цінують друзі, він зміг знайти собі дівчину по серцю. Важливою подією він вважає зарахування до престижного і шановне братство, повноправним членом якого зможе стати не кожен студент. Тут не дивляться на відмінне навчання, наявність друзів або коханої дівчини. Важливо пройти ті випробування, які передбачені рамками братства, причому деякі з них виявляться шокуючими, жахливими.

Має бути перебороти себе, забути про людські принципи, про дружбу і взаєморозуміння. Тільки так стаєш шанованою людиною в братстві, здобуваєш елітний статус, про який мріє кожен студент. Неможливо з власної волі залишити громаду. Тільки важлива людина вирішує, чи гідний ти цього, не буде потрібно твоя допомога іншим членам елітної громади. Для Цюріха чекає непростий вибір, але він не звик до милості, він не боїться майбутнього. Він доведе всім, що гідний стати повноправним учасником команди. Випробувальний термін? Він пройде його з усім людською гідністю, щоб отримати своє місце у верхівки влади. Занадто пізно він зрозуміє, що може втратити все ті людські якості, за які його цінують оточуючі. Але так чи так важливо їх думку? Якщо він прагне до загальній повазі і шані? Принизливим вважається той факт, що ізгоїв не поважають, а потрапити в розряд ізгоїв просто — достатньо не пройти вступні випробування в елітне суспільство інституту.

Нехтування або повагу? Чекає непростий вибір і думка Великого Брата, яке стане вирішальним. Хлопець пам’ятає, що його батько не зміг стати шановним студентом, але він не допустить приниження по відношенню до себе. Фільм Горящі піски (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Герард МакМюррей
В ролях: Стів Харріс, Кінен Екхолс, Mitchell Edwards, Імані Хакім, Malik Bazille, Тоши Кальдерон, Тосін Коул, Sidney Alexandria, Сьогун Аканде, Кайл Кервін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress