загрузка...


Сімейний драматичний фільм «Господи, благослови цей звивистий шлях» акцентований на жінці на ім’я Амбер, яка мріє про ідеальну сім’ю. Але ця мрія розвалилася на маленькі шматочки, коли вона дізналася, що її чоловік був убитий на війні. Тепер вона мати-одиначка. Але тепер їй потрібно не тільки займатися вихованням Брі, але і битися за свій власний будинок, який у неї намагаються відібрати. Крок за кроком її життя виходить з-під контролю, Амбер втрачає практично все, чим дорожить, включаючи і віру… Мрія Ембер про ідеальне життя і сім’ю розлетілася на осколки, коли її чоловік загинув на війні.

В одну мить вона стала матір’ю-одиначкою. Одночасно з вихованням дочки Брі вона стикається з необхідністю боротися за власний будинок, який можуть відібрати. Крок за кроком її життя виходить з-під контролю, Ембер втрачає практично все, чим дорожить, включаючи і віру. Чи зможе вона знайти надію і довіру до Бога в тому, що Він проведе її через цей звивистий шлях її життя? Продуманий сюжет, реалістичні персонажі. Справжня цінність полягає в посланні фільму. Фільм Господи, благослови цей звивистий шлях (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ми всі потрапляємо у вибоїни на цій дорозі, яку ми називаємо життям, і коли все починає валитися, тоді проявляється справжній характер. Чи будемо ми намагатися впоратися самостійно або візьмемо Бога за руку і дозволимо йому вести нас?

Режисер: Харольд Кронк
Актори: Ліндсей Палсіфер, Джордін Спаркс, ЛаДайніан Томлінсон, Ендрю В. Уолкер, Робін Гивенс, Макензі Мосс, Кім Делані, Гері Граббс, Артур Картрайт, Мадлен Керролл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress