загрузка...


Початківець режисер Ентоні Марас порадує глядачів своїм першим повнометражним фільмом, який називається «Готель Мумбаї: Протистояння». Ця гостросюжетна драма заснована на реальних трагічних подіях, які відбулися в 2008 році в центрі Мумбаї. Тоді група терористів захопила готель, в якому знаходилося безліч постояльців. По нічого не розуміючим людям був відкритий вогонь, багато хто загинув. Це розповідь про простих людей, які опинилися у важких умовах, коли тільки найвищі людські якості допомагають вижити. Готель «Тадж-Махал Палас» в Мумбай завжди славився своєю безпекою і розкішшю.

Власник Хемант Оберой говорив, що кожен постоялець – це Бог і вимагав від працівників повного підпорядкування гостям. Аржун обслуговує ресторан в готелі, і теж вважає, що нічого поганого тут трапиться не може. Тільки восени 2008 року це змінилося. Недалеко від готелю пролунало кілька сильних вибухів, в тому числі і на вокзалі. На вулиці почалася паніка, і хтось із персона вирішив впустити наляканих людей всередину.

Це стало фатальною помилкою, адже серед натовпу виявилися терористи. Злочинці захопили готель і три дні тримали в страху працівників і багатих гостей. Фільм Готель Мумбаї: Протистояння (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ентоні Марас
Актори: Армі Хаммер, Джейсон Айзекс, Назанін Бон’яді, Дев Патель, Наташа Лю Бордіццо, Амандіп Сингх, Суха Найар, Манодж Міра, Дінеш Кумар, Amriptal Singh

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress