загрузка...


Фільм «Гра брехунів: Відродження» є продовженням і четвертим за рахунком в серії. Головний герой — професор коледжу імені Шінічі Акіяма. Його намагаються знову залучити до участі в грі, після того, як він здобув перемогу у попередній. На цей раз змінені правила та модифіковано сюжет. Основною тематикою «музичні крісла». Але гордий Шінічі ні при яких умовах не погоджується брати участь у цій затії. Навіть незважаючи на те, що його вмовляє одна з учениць. Вона знає свого викладача психології поведінки в надзвичайних ситуаціях. Але навіщо Шиномии запрошувати його?

Можливо на неї чинять тиск організатори. Коли Шиномия потрапляє в число гравців, Акіяма теж вирішується зіграти. Він попереджав її, щоб та утрималася від участі. Однак непослух виглядає підозрілим. Для цього Шінічі і прийшов сюди, щоб з’ясувати причину такого вчинку своєї учениці. У процесі гри їм ще не раз доведеться вирішити між собою всі недомовки. Брудна таємниця суперництва змусить всіх проявити низькі якості.

Тому професор не сильно здивується зрадництва Шиномии. Але навіть якщо його оголосять переможеним, не варто передчасно списувати його з рахунків. Фільм Гра брехунів: Відродження (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хіроакі Мацуяма
В ролях: Сету Мацуда, Мікако Табэ, Хірофумі Араї, Эйитиро Фунакосі, Мана Асида, Макіко Эсуми

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress