Фільм Гра на престолі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Боротьба за владу велася в усі часи. Є така категорія людей, які вважають, що саме вони повинні бути правителями, керівниками, володарями. Ця сила вабить, за неї починають боротися, особливо, якщо це стосується керівництва країною. Трон — це те, за що не раз воювали, а королі намагалися встановити свою владу на все більшій кількості земель. Зазвичай правителями стають чоловіки, але бувають і виключення. Жінка при владі — наскільки це добре?

Чи зуміє вона правильно нею розпорядитися, чи вистачить у неї сили волі і характеру? Як вона буде будувати відносини з союзниками? Героїня цієї історії тільки що зійшла на престол. В її руках тепер доля всієї країни, її економіка і добробут народу. Доля Іспанії залежить від правильності прийнятих нею рішень, крім того, це буде відображатися і на всій Європі, оскільки майже всі правителі цієї країни прагнули стати господарями становища на континенті.

Чи зуміє ця тендітна на вигляд жінка вивести свою державу на новий рівень? Чи вистачить у неї сил, щоб грати в ці чоловічі ігри нарівні з іншими? Фільм Гра на престолі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хорді Фрадес
Актори: Родольфо Санчо, Ірена Есколар, Рауль Меріда, Еусебіо Понсела, Мішель Хеннер, Хосе Коронадо, Хакобо Дисента, Рамон Мадаула, Фернандо Гильен Куерво, Педро Марі Санчес


загрузка...