Ведений пограбування інкасаторського броньовика пішло не за планом, зав’язалася перестрілка з грабіжниками забирає життя трьох співробітників поліції, гинуть всі нападники, але одному з них вдається піти, що викликає масу питань. Як йому вдалося прорватися через оточення, обеззброїти підготовлений спецназ на шляху відступу, пересуватися будучи пораненим? Звичайно відповіді на це питання є у федерального бюро розслідувань, головний герой відстежуваний бандит, ведений злочинець перебуває під впливом нового експериментального наркотику.

Речовина не ново, в свою бутність його розробили в секретних лабораторіях для солдатів американської армії, щоб підвищити їх бойовий потенціал. Яким чином наркотик потрапив за межі державних секретних лабораторій їм належить з’ясувати, а поки десятки детективів поліції і ФБР шукають його сліди. Фільм Гра пам’яті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Всі розуміють, що Сайкс не буде довго сидіти в тіні і знову піде на пограбування, іншого він робити не вміє, а дії наркотику підштовхують на постійну активність на межі людських можливостей, що робить його дуже небезпечним злочинцем.

Режисер: Брайан А Міллер
Актори: Сильвестр Сталлоне, Райан Гузман, Меттью Модайн, Крістофер МакДональд, Медоу Вільямс, Колін Еглсфілд, Лідія Халл, Байлі Каррен, Дженна Вілліс, Хезер Йохансен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress