Фільм Гран Торіно (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​​​​​Уолт Ковальські став відлюдником, після того як його дружина померла. Пенсіонер зовсім не бажає контактувати із зовнішнім світом і хоче прожити залишок життя в самоті. Дружина перед смертю хотіла, щоб її чоловік сповідався регулярно у священика. За всі свої досконалі гріхи. Однак Старий зовсім не знає як це робити. Він ще зі служби на корейській війні він зрозумів, що вірити варто лише в свою гвинтівку і самого себе. Довіряє він лише свого собаки, єдиному, що залишилося від його дружини. А всіх оточуючих, особливо сусідів старий зневажає.

Ще за життя сім’ї в окрузі жили люди, які йому подобалися, і він з ними навіть періодично спілкувався, проте останнім часом нікого з них вже не залишилося, а понаїхали одні емігранти. Справа посилюється тим, що Уолт терпіти не може приїжджих з інших країн. Старий впевнений в тому, що діти і породності, цих людей шкодники і шибеники. Та й якщо подумати дорослі теж нічим не краще, з ними зовсім нема про що говорити. Колишній Автомеханік вважає, що нове покоління нецікаве і не хоче розвиватися.

Довго жити в самоті Уолту не судилося, тому що одного разу, під покровом ночі хтось викрадає його улюблену машину. Старий бере вірну рушницю і йде на її пошуки. Фільм Гран Торіно (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Клінт Іствуд, Крістофер Карлі, Бі Вонґ, Ені Гер, Браян Гейлі, Джеральдін Хьюз


загрузка...