Опинитися у відкритому космосі без надії на порятунок – справжнє випробування, подолати яке зможе лише сильна духом астронавт. Фільм Гравітація оповідає про долю двох американських астронавтів, які потрапили в досить складне становище. Відправившись у відкритий космос для ремонту телескопа Хаббл, Метт Ковальські і Райан Стоун виявляються свідками знищення всіх членів екіпажу в результаті зіткнення з космічним сміттям. Шаттл пошкоджений, тому дістатися на ньому до Землі не представляється можливим. Астронавти приймають рішення наблизитися до міжнародної космічної станції «Союз», але знаходять її також спустошеною.

Єдина можливість повернутися на землю – дістатися до китайської космічної станції, використовуючи залишки палива у «Союзі». Ця місія приречена на провал, оскільки шансів на порятунок практично немає. Палива у Космічній станції катастрофічно мало, а китайська станція знаходиться дуже далеко. Фільм Гравітація (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але Метт і Райан все-таки вирішуються на відчайдушний крок, який загрожує загибеллю або порятунком. Складно собі уявити, через які труднощі довелося пройти хоробрим астронавтам в спробі врятувати своє життя.

Режисер: Альфонсо Куарон
В ролях: Сандра Буллок, Джордж Клуні, Ед Харріс, Орто Игнатиуссен, Фалдут Шарму, Емі Уоррен, Башер Сэвэдж, Адам Козенс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress