Чоловік по імені Генрі Гріффін дізнався, що йому лишилося жити дуже мало. Лікарі сказали всі: у нього важка форма раку, яка не піддається лікуванню. Ця жахлива новина повністю змінює весь світогляд нашого героя. Все, що було для нього так важливо, в один момент перетворилася на лушпиння. А всі ті речі, які здавалися звичайними, отримують особливу цінність. Щоб закінчити життя як випливає наш герой кидає абсолютно все і відправляється в невелике село під назвою Грінвіч, де вже незабаром починає писати мемуари про прожиті роки.

Тут він записується на заняття до психолога, де бачить чарівну незнайомку. Дівчина по імені Сара Фінікс також звертає на нього увагу і вже через деякий час між ними спалахує пристрасть. Але у дівчини є страшна таємниця — вона також невиліковно хвора.

На порозі відходу на той світ настільки приємне відчуття здається особливим і молоді люди вирішують повністю віддатися цим чудовим емоціям… Фільм Гріффін та Фенікс: На краю щастя (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ед Стоун
В ролях: Дермот Малруні, Аманда Піт, Сара Полсон, Блер Браун, Елісон Елліотт, Лоїс Сміт, Джона Мейєрсон, Макс Морріс, Саймон Джонс, Джессі Тайлер Фергюсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress