загрузка...


Молодий брокер, який нещодавно почав займатися подібною діяльністю, є досить нетерплячою людиною, що бажає розбагатіти швидко, не витрачаючи зайвого часу на безрезультатні спроби. Він готовий на ризик Серйозний йти і докласти великих зусиль, щоб дістати в розпорядження солідні грошові накопичення, оскільки великі гроші стануть гарантією для змін кардинальних в кращу сторону. Одного разу він з досвідченим знайомиться шахраєм, провертає великі фондові махінації. Спритник втягує нового знайомого в дуже ризикований, авантюрний захід, що обіцяє вигідний результат. Необачний, необдуманий вчинок призводить до небажаних наслідків.

Брокер-новачок стає учасником протизаконних операцій, з цінними паперами пов’язаних на величезну суму. Угода завершується великим успіхом, і організатори отримують солідний куш. Співробітники служби, що веде фінансовий нагляд, зацікавилися рідкісним везінням недосвідченого ділка. У хлопця великі починаються неприємності, пов’язані з необхідністю знайти способи уникнути викриття.

Обдурити професійних працівників дуже складно, вони неодноразово стикалися з подібними ситуаціями, вміють знаходити винуватців заворушень. Фільм Гроші (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пак Ну-ри
В ролях: Кім Джон-су, Кім Дже-ен, Чон Ман-щик, Чо у-джин, Кім Мін-Дже, Сон Джон-хак, Рю Джун-ялина, Лім се-Мі, Вон Джин-а, Ю Джі-тхе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress