Кузен Кетрін їде за наполяганням дядька Едгара. Мати бідного Лінтона померла, а про батька ще належить дізнатися все за багато років. Щоб розвіяти кузину, служниця Неллі дозволяє їй піти до скель в день народження, де багато куріпок. Дівчина зустрічає власника тих земель, на які незаконно забрела. Милашка погодилася поїхати верхи з незнайомцем. В особняку вона зустрічає кузена, а служниця колись виховала матір і дивного дядечка сім’ї. Гертон, схожий на слугу, показує господарство, включаючи стайню. Він виявляється ще одним родичем.

Батько сердиться на дочку через візит до дядечка, який намагається всім шкодити. Ослухавшись, Кетті продовжує пригоди в чуже маєток. Містере Хіткліф зберігає портрет, як і всю кімнату її матері, яка померла при пологах. Злий дядечко хоче весілля дівчини з вмираючим вісімнадцятирічним сином. Замкнувши бідолаху силою, чоловік вночі викопує труп колишньої коханої і обіймає її кістки. Колись цього сироту з Ліверпуля підібрав батько заможної малятка і назвав його, представивши новим братом.

Циганський хлопчик не сподобався Хіндлі, але дівчинка була з знайденням всюди. З хлопчиком б’ються інші підлітки, адже хлопець захищає репутацію містера Эрнша. Фільм Грозовий перевал (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Коки Гидройч
В ролях: Том Харді, Шарлотта Райлі, Ендрю Лінкольн, Сара Ланкашир, Берн Горман, Розалінд Халстэд, Ребекка Найт, Ендрю Хоулі, Том Пейн, Кевін Макнеллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress