Фільм Гупешка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода жінка на ім’я Тамара давно мріяла вирватися з села. І ось одного разу вона зустрічає чоловіка, який забирає її в місто. Томочка вже в мріях малювала собі заможне життя, де її гардероб буде сповнений елітного одягу, у скриньках багато коштовностей, а вона сама буде насолоджуватися розкішним життям. Однак її чоловік одразу розвіяв райдужні надії, він посадив жінку за швейну машинку. Вона виявилася, по суті, під домашнім арештом. Чоловік завалив Тамару численної роботою, а вона, в силу своєї скромності, не могла йому перечити.

Через деякий час він навіть дав їй прізвисько «Гупешка», в честь його коханої акваріумної рибки гуппі.Такий тонкий сарказм сильно ображав героїню, але вона звикла до послуху й терпінню. Стрічка показує, як віртуозно режисер проводить паралель між героїнею і рибкою. Цим він хоче показати, що Тамара підлаштуватися під обставини точно також, як і рибка. Одного разу Тамара виходить винести сміття і зустрічає по дорозі сусіда Павла. У нього була пляшка вина і він пропонував жінці поговорити.

Він розповів про своє нелегке життя, а вона, в свою чергу, наскаржилася йому. Насправді вона любила свого чоловіка Леоніда і була йому безмежно вдячна за те, що він витягнув її з села. Фільм Гупешка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Влад Фурман
В ролях: Неля Попова, Євген Баранов, Михайло Разумовський


загрузка...