загрузка...


Одного разу Джейсон подумав, що міг би стати частиною великого братства, для чого вирішив вибрати для себе роботу поліцейського. Він закінчив академію, після почав працювати, бажаючи допомогти якомога більшій кількості людей. Ця людина дуже добре справлявся зі своїми обов’язками, його начальник постійно підкидав йому складні справи, ні секунди не сумніваючись в тому, що Джейсон обов’язково з усім впорається.

Так і було, але ось досвіду роботи під прикриттям у героя було не дуже багато, тому його здивувало, коли начальник одного поліцейського відділку в Лос-Анджелесі попросив його впровадитися в бандитську групу. Цей чоловік розповів герою про якийсь Стефане, який вже довго торгував наркотиками на вулицях міста і вбивав людей. Підібратися до нього було неможливо, як і заарештувати теж, адже він нікому не вірив. Лише тільки двоє його найближчих друзів знали про Стефана все, але вони ні в якому разі не пішли б на зраду. Джейсон трохи поміркував і погодився взяти участь в цій операції. Його познайомили з детективами, яким доводилося працювати під прикриттям, вони розповіли герою, що йому придумають легенду, змінять ім’я, зроблять все можливе, щоб звідусіль стерти інформацію про Джейсона. Він і з цим погодився, після чого став Різом, але коли йому сказали, що йому треба носити на собі мікрофон, герой відповів, що ні за що не робитиме цього, бо ризикує себе розкрити. Різ почав підбиратися ближче до Стефану, що зробити виявилося надзвичайно складно, але герой вірив, що у нього вийде реалізувати задумане.

Він придумав план, якому слідував, але розроблений Різом спосіб втертися в довіру до Стефану не передбачав того, що його сестра з недавніх пір почала зустрічатися з цим кримінальним авторитетом. Ризу треба було придумати спосіб відвадити свою сестричку від цього людини, лише тоді він міг продовжити виконання завдання. Фільм Гусячі лапки (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джамал Хілл
В ролях: Лоренц Тейт, Миган Гуд, Ротими, Рік Гонсалес, Ла Ла Васкес, Lionell Dalton, ДеМарко Девіс, Кевін Даніган, Андра Фуллер, Ленс Гросс

загрузка...