Сюжет фільму розгортатиметься навколо одних підлітків, яких звуть Флейк і Едвін. Самі молоді головні герої знайомі з самого дитинства і вони завжди намагаються допомагати одне одному. Разом з цим кращі друзі вчаться в одному з коледжів свого маленького містечка, в якому практично щодня стикаються з якимись обставинами і всякими негараздами. Насправді ж, головні герої стикаються з різними видами принижень, від своїх однолітків. Вся справа в тому, що вони практично ні з ким не розмовляють, крім як з один-іншому.

Але незабаром все кардинально змінюється, коли самі головні герої розуміють, що так далі тривати не може. Разом з цим, кращі друзі придумують один дуже хитромудрий план, а саме як позбавиться від своїх недоброзичливців і раз та назавжди покінчити з усім цим. Як складуться долі кращих друзів? Чи зможуть вони раз і назавжди змінити ставлення з усіма своїми ровесниками. Чи вдасться кращим друзям змінити своє життя в кращу сторону і сподіватися на щасливе майбутнє.

Ну і звичайно які наслідки їх чекають у подальшому? Адже випущений бумеранг-завжди повертається до свого господаря. Фільм І тут заходжу я (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вінсент Грэшоу
В ролях: Арман Барбо, Сойєр Брат,Мелані Лінскі, Джастін Лонг, Тоні Хейл, Керрі Престон, Мелоне Діас, Даллас Едвардс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress