Фільм Ідеальна пара (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як говоритися, ідеальних людей не буває. Але головні герої фільму «Ідеальна пара» переконані в зворотному. Дівчина на ім’я Зоя, з раннього дитинства займалася спортом, а саме важкою атлетикою. Всі її вільний час йшло на тренування і чемпіонати, в яких вона займала призові місця. І ось, коли за плечима безліч спортивних досягнень, а вдома нік не чекає, вона задумалася. Зоя має намір піти зі спорту і присвятити себе сім’ї, тільки от для початку треба знайти собі хлопця, вийти за нього заміж і народити дітей. Всі її залицяльники тікали від неї, з-за важкого характеру. Вона ніколи не йшла на поступки.

Або вони просто були не в її смаку. І ось вже зневірившись Зоя зустрічає хлопця Інокентія. Той у свою чергу все життя жив у батьків за пазухою і ось вирішив вибрати з під опіки. Кеша поставив себе жорстку умову, одружується на першій зустрічній, їй виявилася Зоя. Пара довго приглядывалась один до одного, але вирішила спробувати, так як кожен був переконаний, що зробить партнера ідеальним для себе.

Так і утворилася їх «Ідеальна пара» 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p. З часом вони почали мінятися в кращу сторону. А чим закінчиться цей союз, побачимо в кінці фільму.

Режисер: Ольга Доброва-Куликова
В ролях: Ганна Уколова, Андрій Чадов, Ірина Знаменщикова, Олександр Нікольський, Марія Дорогова, Віталій Абдулов, Юрій Лопарев, Надія Подъяпольская, Віктор Маркін, Максим Глотов


загрузка...