Фільм Ідеальний вбивця (2004) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Неприємний сюрприз чекав Еддісона Террила, героя фільму «Ідеальний вбивця». Він самий звичайний адвокат великого міста Даллас, де і веде активний розвиток своєї кар’єри. Одного разу, після важкого робочого дня, він повернувся додому. Там чоловік сподівався побачити кохану дружину, але на жаль, цього статися не дано. Жінка була убита невідомим, що в одну мить вибило грунт з-під ніг героя. Він викликав поліцію, дотримувався всіх інструкцій, як і годиться. Цей неприємний момент, затьмаритися ще більше від того, що головним підозрюваним він стане сам. Цілком логічний висновок, нехай і немає розумних доказів.

Благо сам адвокат, чудово знає, що не робив подібного і готовий добитися правди. Знайшовши розуміння у колишнього поліцейського, він відправляється в шлях. Еддісон не думає заспокоюватися, поки не знайде справжнього винуватця цієї трагедії. Вбивця, де на темних вулицях його рідного міста. Можливо саме зараз, він шукає нову жертву і планує чергову смерть. Щоб уникнути цього, коп і вплутався в справу, а сам герой, мріє помститися.

Благо у справах розслідувань, він має великий досвід. Робота змушує проробляти подібні пошуки постійно, на що і сподівається чоловік. Фільм Ідеальний вбивця (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Келлер
В ролях: Сі Томас Хауелл, Шон Янг, Бен Браудер, Куінн Луйан, Діді Пфайффер, Джанкарло Еспозіто


загрузка...