Фільм Ідеальний вибір (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Чарлі в особистому житті великі неприємності. Цей хлопець вже й не пам’ятає, коли складався у відносинах. Всі його спілкування з дівчатами закінчується легкою та дешевою інтрижкою, яка не обіцяє нічого хорошого не Можна сказати, що хлопець дико радий своїй самотності – частково, він дивиться із заздрістю на друзів, які вже встигли знайти свою другу половинку і тепер щасливо живуть. Чому у Чарлі не складаються стосунки? Він і сам до пуття цього зрозуміти не може, але вже зневірився і прийняв як належне той факт, що до кінця своїх днів доведеться бути холостяком.

Однак, виявляється, Чарлі занадто рано змирився з самотністю, адже зовсім скоро він зустріне чарівну Єву. Почасти ця зустріч відбулася саме завдяки парі з друзями. Друзі посперечалися з Чарлі з приводу того, що якщо він хоча б місяць проведе час з однією дівчиною, то зрозуміє, що сильно до неї прив’язався і відчуває якісь ніжні почуття. Фільм Ідеальний вибір (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сам головний герой в це не вірив, переконуючи всіх навколо, що нічого за місяць в принципі не може змінитися. Але Чарлі помилявся – незабаром він нарешті пізнає, що таке справжня любов, яка приходить несподівано і не йде вже ніколи.

Режисер: Біллі Вудрафф
В ролях: Терренс Дженкінс, Пола Петтон, Калі Хоук, Лорен Лондон, Бренді Норвуд, Кессі, Дональд Фейсон, Роберт Крістофер Райлі, Layla Jama, Даша Поланко


загрузка...