Фільм Ігольниця (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі всієї історії, коштує досить дивна жінка і мати-одиначка на ім’я Лін. Вона виділяється серед дорослих людей, за рахунок власного погляду на світ. В її ситуації, немає місця серйозності, буденності і звичних обов’язків людини старшого покоління. Звичайно ж, вона піклуватися про власну дочку і старається заради неї, але не забуває і про себе. Характер жінки, зробив її дивною в очах оточуючих і за підсумком вона була відчужена від усіх знайомих. Люди просто сторонилися жінку за її погляди і поведінку. Так само соромилась Лін і її власна донька, яка з-за матері в школі не раз зустрічала проблеми.

Героїня розуміла, що навіть дочка віддаляється від неї, а тому вирішила змінити ситуацію своєї самотності. Жінка стала шукати друзів та однодумців, здатних прийняти її особливий світ. Вона любила шити, постійно ходила в дивних шапках і в цьому, були лише мала частка її історії. Незабаром, вона зможе зрозуміти, що людей не приймають подібне, дуже багато. Шлях вирішення проблеми, виявиться куди більш тернистим і тривалим.

Тільки ось вибору особливого немає, заради щастя, доведеться йти на жертви і всі можливі вчинки. Важко жити не маючи розуміння, але сидячи на місці, справа точно не дозволити. Фільм Ігольниця (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дебора Хейвуд
В ролях: Лілі Ньюмарк, Джоенна Скэнлэн, Лоріс Скарпа, Саскія Пейдж Мартін, Бетані Антонія, Софія Таки


загрузка...