Фільм Іграшка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена мелодраматична кінокартина «Іграшка» розповідає про старої повії, що проживає і працює в Лас-Вегасі. Це прекрасне місто, який ніколи не засинає, піддаючись спокусі азартних ігор, гламуру і злочинним діянням, єдине місце, де ще якось може існувати головна героїня. Вона намагається тримати себе в тонусі, але з кожним новим днем на жінку все менше звертають увагу чоловіки, воліючи молодих дівчат. Ось тільки головна героїня не збирається здаватися, вона йде на маленькі хитрощі, роблячи собі рекламу і знижуючи ціни послуг, і вважає, що ще може конкурувати на цьому ринку.

Чоловіки, які купили її час, вважають жінку іграшкою в своїх руках, але головна героїня не звертає на це уваги, будучи впевненою у природності своєї роботи і, просто не уявляє іншої можливості заробляти. Тільки незабаром у її житті відбуваються суттєві зміни, старіюча повія знайомиться з молодою художницею, що віддає перевагу лесбійських відносин.

Між жінками виникає душевна і тілесна зв’язок, що змушує обох задуматися про своє майбутнє. Чи зможе кинути своє заняття головна героїня заради щастя новою знайомою? Фільм Іграшка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Patrick Chapman
В ролях: Бріана Евіган, Брі Блер, Метью О’лірі, Надін Крокер, Деніел Х’ю Келлі, Керрі Нортон, Дарсі ДеМосс, Ель Янг, Бріджит Флемінг, Пол Рей


загрузка...