Представлений психологічний трилер російського виробництва вражає своїм сюжетом не менше, ніж гідні уваги його американські «побратими» за жанром. Фільм «Ігри в темряві» оповідає про людей, які об’єдналися, щоб зіграти неоднозначну гру під назвою «буриме». Вийти з неї можна лише вгадавши, хто з учасників стоїть на порозі смерті, а кому судилося жити волею долі. Але це практично неможливо. Смерть в особі злісного божевільного дихає їм у потилицю, але вони не відразу розуміють це, наївно вважаючи, що скоро повернуться додому живі і неушкоджені. Люди зібралися на горищі і до закінчення «буриме» не можуть звідти піти.

Насправді, гравці знаходяться в пастці маніяка, який не збирається кому-небудь з них дати шанс на порятунок. Удавальник-вбивця може виявитися ким завгодно з десятьох гравців, обчислити його просто не можна. А маніяк не втрачає часу і продовжує своє кровожерливе полювання, завуальоване дивною грою «буриме». Фільм Ігри в темряві (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Люди за своєю природою не мають звички цінувати прожиті моменти свого життя, але персонажі фільму розуміють цінність прожитих миттєвостей, коли їм доводиться забути про колишні жалі перед лицем жорстокої долі програв у смертельній грі.

Режисер: Ілона Жунда, Міла Фахурдинова, Євген Бєлов
В ролях: Олена Антипова, Сергій Вершинін, Андрій Оганян, Євген Сенченко, Ганна Зарянкина, Марія Позднякова, Світлана Сандракова, Валерій Новіков, Юлія Железняк, Євген Галенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress