Фільм Ікар: Бачення (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З настанням ночі прокидаються не тільки сови, але і безліч інших птахів і звірів. Їх можна почути, якщо сидіти тихо. Вони розкажуть свої історії, які наповнені трагедіями і радощами. Не тільки люди вміють відчувати біль та радість. Весь тваринний світ живе наповненим і захоплюючій життям. Саме так вважає досить дивний і трохи дикий шаман. Він з легкістю розуміє не тільки всі почуття людей, але і взагалі всіх живих істот. Дикун точно знає, в який момент йому варто проводити свої ритуали і просити допомоги у богів. Він живе за суворим розпорядком і не дозволяє собі лінуватися.

Саме до нього приїжджає молода дівчина зі своєю проблемою. Шаман попереджає її, що рослини і тварини не будуть їй допомагати, якщо у неї на душі вантаж або мета дуже меркантильна і незмінна. Після розмови з шаманом, вона знайомиться з іншими відвідувачами, які відгукуються про старих, як про справжнього чарівника. Тут дуже багато людей і всі прийшли з великими проблемами. Хто хоче вилікуватися, а на кому лежить страшне прокляття. Фільм Ікар: Бачення 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Всім доведеться пройти декілька обрядів очищення і повністю довірити свою долю шаманові. Але чи зможе він допомогти дівчині, адже її біда має дуже глибокі коріння і погрожує зламати життя кільком людям.

Режисер: Маттео Норзи, Леонор Карабалло
В ролях: Ана Сесілія Штігліц, Філіппо Тімі, Артуро Іскьердо, Доминга Валлес, Кестенбетса, Лурдес Валлес


загрузка...