загрузка...


Сімдесяті роки супроводжувалися на території американського континенту розквітом расизму, що створює величезні проблеми для багатонаціонального населення. На тлі загальнонаціональної нестабільності руйнуються долі багатьох людей, що мають невідповідний для расистів колір шкіри або відрізняється розріз очей. Маленький хлопчик, який має індійське походження, виявляється за збігом певних обставин в спеціалізованій школі-інтернаті. Дана установа розташовується в Канаді, що може здатися для багатьох дуже вдалим вибором, що сприяє побудові перспективного майбутнього в цивілізованій країні.

Однак для хлопчиська-індійця перебування в навчальному закладі з білошкірими ровесниками перетворюється в безперервне випробування на міцність, роблячи існування тут неймовірно важким, практично нестерпним для дитини. Саул постійно відчував неприязнь і зневагу, що проявляються оточуючими. Доводилося проявляти неймовірну стриманість і терпіння, щоб подолати багаторічні випробування, пов’язані з перебуванням в установі, переповненому однолітками, дотримуються расистських поглядів. Допомагало подолати підготовлені долею труднощі захоплення спортом. Фільм Індіанський кінь (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З раннього дитинства хлопчик виявляв великий інтерес до хокею, мріючи коли-небудь займатися ним професійно, досягти високої майстерності, що дозволяє стати висококваліфікованим спортсменом.

Режисер: Стівен С. Кампанелли
В ролях: Сладен Пелтьер, Форрест Гудлак, Майкл Мерфі, Міхіл Хаушман, Мартін Донован

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress