Фільм Інсайдери (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як відомо, політична діяльність є досить складним процесом, який вимагає певної відповідальності. Тут виникають усілякого роду інтриги, зради. Явище хоч і стандартне, але змушує приймати вірні рішення. Представлена кінострічка зачіпає саме такі події. Головний герой картини – чоловік на ім’я Лі Кан-хі. Він, як головний редактор однієї популярної газети з консервативними поглядами, наполегливо працює. Активним чином можна спостерігати за кандидатом у президенти Чан Пхир-у, який поступово завойовує увагу. В результаті йому вдається зайняти особливу міцну позицію.

У даній справі є деяка таємниця, пов’язана зі спонсорством з боку видавництва. Ан Сан-гу завжди виконує доручену роботу і йому доводиться працювати з впливовими людьми. Як-то раз відбуваються несприятливі події і цієї людини підставляють. Тепер чоловік серйозно задумався над тим, щоб завдати удару у бік тих, хто його образив. Назріває грандіозний план помсти і розправи.

Він не збирається сходити з вірного шляху і в обов’язковому порядку виконає все до кінця. Кривдники будуть покарані, і їм не вдасться уникнути всій жорстокості. Фільм Інсайдери (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: У Мін-хо
В ролях: Лі Бен хон, Чо Син-у, Век Юн-щик, Ген-ен, Пе Сон-у, Чо Джэ-юн, Dae-Myung Kim, Кім Хон-пха, Ю Джэ-мен, Чон Мі-сон


загрузка...