загрузка...


Дивна штука гроші. Папірці, яких так багато надають значення в цьому світі, настільки оволоділи людиною, що вони просто не вважають себе щасливими без їх існування на Землі. Якщо ти підприємець, то знаєш ціну своїм вчинкам. Кожен крок зобов’язаний приносити прибуток, але не завжди складається так, як необхідно. Зовнішні обставини втручаються, іноді люди прогорають і позбавляються всього. Варто бути винахідливим, щоб знаходити лайзейки і не стати банкрутом. В неприємному для бізнесу положенні виявляється дрібний фермер головний персонаж фільму під найменуванням «Інша дорога».

Страусиний бізнес трохи зазнав фіаско. Можливо, якби не було поруч бандитів місцевого характеру, то вага б було гладко, але поки що є кого звинувачувати в своєму огріху. Настає час розплати. Фермеру віддавати нічим і він погоджується на пропозицію бандита. Не дивлячись, що в своїй особі він не бачить необхідної няньки для дитини, погоджується доглянути за викраденою дитиною. Пізніше їм випадає можливість здійснити невелику подорож. Чи знайдуть герої спільну мову? Фільм Інша дорога (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможуть побудувати між собою дружні погляди? Ніхто і не думав, що пустеля Гобі подружить хлопця з літньою людиною. Та й досвідчений бізнесмен не знав, що настільки прив’яжеться до хлопчині. Що тепер робити і як видертися обом з тупикового положення?

Режисер: Тан Гаопен
Актори: Чжу Ген’ю, Ма або, Ван Сюебін та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress