Джетін вважав себе щасливою людиною, адже він був закоханий в прекрасну Едже. Йому не вистачало лише гідної роботи, яка дозволила б жити йому без турбот і проблем. Він хотів повністю забезпечувати себе і ту, яку любив. Його давня приятелька Сара вирішила зробити йому привабливу пропозицію, щоб врятувати його від бідності. Юнак був би радий прийняти його, однак для нової роботи йому потрібно переїхати в інше місто. Ситуація дійшла до такого критичного моменту, що герой все ж зважився на кардинальні заходи і змінив місце проживання.

Його коханої таке рішення не сподобалося. Поступово у неї стали виникати підозри, що Сара мала свої мотиви. Незабаром дівчина дізнається, що у Джетіна і його роботодавиці раніше був любовний зв’язок. Хлопець клявся улюбленої, що все її підозри марні і безпідставні, адже він вірний їй, однак дівоче серце не підвело. Її коханий зник за невідомих обставин. Фільм Інша сторона (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона була впевнена, що до цього причетна колишня пасія її чоловіка. Едже збиралася довести провину суперниці, яка відмовлялася визнавати свою причетність до зникнення співробітника.

Режисер: Озджан Деніз
В ролях: Озджан Деніз, Мер’єм Узерлі, Асли Енвер

загрузка...