У цього фільму дійсно дивна і складна доля, яка налічує кілька десятків років. Творець кінокартин старої школи на ім’я Джейк Хэннафорд, переживає далеко не кращі часи. Кілька його робіт провалилися в прокаті і критики пророкують занепад його кар’єри. Мало хто вірить, що цей колись дуже популярний режисер зможе повернутися на вершину Голлівуду. Як відомо одна справа її підкорити, зовсім інша справа на ній затриматися. Друге зробити найважче. Головний герой йде ва-банк і сподівається повернути собі колишню популярність завдяки новому фільму.

Він буде провокаційним і підніме безліч незручних питань. Така робота просто зобов’язана стати кінохітом і привернути увагу самої широкої глядацької аудиторії. Однак таким грандіозним планам збутися не судилося. Хэннафорд гине при загадкових обставинах в день свого сімдесятого Дня Народження. Його автомобіль потрапляє в сильну аварію на швидкісній ділянці дороги. Багато хто не вірять дотепер, що це була випадкова автомобільна катастрофа.

Існує версія, що сильні світу цього були вкрай проти виходу в світ нової стрічки, безумовно, талановитої людини, який був близький до своєї мети. Фільм Інша сторона весілля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пет Кілі
В ролях: Кетлін Тернер, Джесіка Паре, Джессіка Паркер Кеннеді, Кевін Зегерс, Уоллес Шон, Френсіс Фішер, Люк Кірбі, Христина Розато, Джейкоб Тірні, Калинка Петрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress