загрузка...


Спочатку невелика історична довідка, щоб прояснити ситуацію, чому в 2018-му виходить новий кінофільм автора, який помер більше тридцяти років тому. У 1970-му після двох десятиліть, проведених в Європі, одіозний режисер Орсон Уеллс повернувся додому в Штати. Тут задиристий майстер відразу ж почав знімати сатиру на Голлівуд класичної епохи і сучасних авангардистів. Робота виявилася важкою і тривала до 1980-х, однак навіть завершивши зйомки і монтаж, автор не зумів випустити картину, тому що почалися нескінченні судові процеси, фінансові позови і кіно міцно спало на дальню полицю. У 1985-му 70-річний Уеллс помер і про його останній проект забули на кілька десятиліть.

Поки не з’явився кабельний гігант Нетфлікс, який не тільки займається новими телесеріалами і кінофільмами, але також бере участь в культурному процесі. Так були вирішені всі фінансово-правові питання і з’явилася венеціанська прем’єра даної кінострічки, закінченої через 48 років після початку зйомок. Голлівуд прощається зі знаменитим режисером Джейком Ханнафордом, який загинув в автокатастрофі у свій 70-й день народження. Останні роки були невдалими для колись великого майстра і він відчайдушно намагався відродити колишню славу, знявши велике кіно.

На превеликий жаль, проект так і залишився нереалізованим, тому що в ключовий момент закінчилися гроші і провідна зірка зі скандалом покинула знімальний майданчик. Фільм Інша сторона вітру (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Орсон Уеллс
Актори: Джон Х’юстон, Роберт Ренд, Пітер Богданович, Сьюзен Страсберг, Ойа Кодар, Джозеф МакБрайд, Ліллі Пальмер, Едмонд О’Брайен, Мерседес Маккембрідж, Кемерон Мітчелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress