Даємо вашій увазі американську драму «Інша ти» від режисера і сценариста Кріса Роберта. Дії фільму розвиваються кругом юний жінки згідно прізвища Сідні Джеймісон. Сідні — красива, амбітна і перспективна, вона — аспірант і професійний дослідник. Однак як скоро справи жінки йдуть в гору, в її житті в один момент виникає юнак. Господиня Ніяк не чекаючи від себе, головна героїня по безпам’ятства закохується в Маркуса. 1-і дні, проведені юними спільно, здаються їм красивими. Але так чи обожнює Сідні її новий хлопець, як вона його?

Рівномірно відчуття головного спогади згасають, а на заміну їм прибуває домашня повсякденність і одноманітність. Однак жінка боїться втратити Маркуса через через потужну психологічної звички. Результат взаємин такий, як любов рівномірно випаровується, перетворюючи «чудо» перших побачень в щоденну рутину. Зневіра пробудило в Сідні великий інтерес до своєї праці, заглибившись в неї, жінка знайшла дивовижний парадокс, який сприяє Дежавю — напевно реальний прорив в науці. Сідні зрозуміла, ніби все в житті взаємопов’язано і дозволено поміняти якийсь хід подій. Однак чи зуміє головна героїня поміняти власну долю спасибі винаходу? Відпустить вона минулі справи або спробує виготовити так, щоб ніяк не виконувати похибок, знову відчувши присмак минулу любові? Фільм Інша ти (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак частіше тільки від фіналу взаємин знаходяться в залежності охололі відчуття 1-го людини, і абсолютно ніяк не є принциповим, як «абсолютно» ви себе будете з ним новини. Закоханість споруджують двоє, а ніяк не Вотан. Осмислить чи Сідні, ніби час від часу необхідно елементарно випустити?

Режисер: Кріс Роберт
В ролях: Ксенія Соло, Дієго Бонета, Крістен Холден-Рід, Річард Т. Джонс, Еббі Уатен, Meghan Martin, Джим Крен, Alexander Bannerman

загрузка...