Якби у Еліс запитали, якого б чоловіка вона хотіла бачити поруч, вона б нічого чітко не змогла б відповісти, так як сама мала слабке уявлення про те, якими рисами характеру повинен був відрізнятися її чоловік, але коли вона зустріла Джона, то відразу зрозуміла , що її подальше життя неможливе без цього чоловіка. Він був уважний, ввічливий, а іноді робив такі вчинки, які дивували і радували Еліс. А найцікавіше полягало в тому, що кожен день героїня дізнавалася про свого обранця щось нове, наприклад, не так давно він відкрився Еліс з іншого боку, коли почав розповідати їй про те, як любив живопис.

Героїня і подумати не могла, що її коханий міг захоплюватися красою ліній і довгий час вдивлятися в полотно. Коли ж Джон купив квартиру для себе і Еліс, ця жінка натішитися не могла, так як він вибрав саме таке житло, про яке вона мріяла і, звичайно, розповідала йому. Героїня ніколи б не подумала, що з нею доля побажає зіграти такий злий жарт, відібравши у неї коханого. Вона не просто замкнулася в собі, а перестала відповідати на дзвінки та повідомлення, Еліс навіть нічого не їла, лише зрідка залишаючи диван, на якому вона багато годин провела в суспільстві Джона. Минуло чимало часу, Еліс наважилася здійснити подорож, сподіваючись, що зміна обстановки благотворно позначиться на її психічний стан.

Їй хотілося знайти доктора Анну, з якою героїня довго підтримувала дружні стосунки, але це було зробити складно, адже за адресою, який був відомий Еліс, Анни не виявилося. Треба було продовжувати пошуки, але тут героїня стала ще частіше згадувати Джона, через що їй з кожним днем ​​ставало все гірше. Фільм Інша вічність (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хуан Запата
В ролях: Даніела Ескобар, Марлон Морено, Петер Кетнат, Барбара Сколаро, Mary Pedroso, Mr. Wim, Joost Kroon

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress