загрузка...


Цей фантастичний фільм заснований на різних наукових теоріях, а також на реальних переживаннях і проблемах сучасного суспільства. Події розвиваються в недалекому суспільстві, в якому все зовсім по-іншому. Люди страждають від посухи, в цьому новому світі доводиться щодня боротися за виживання. І ось у вчених з’являється можливість все виправити і все змінити. Вони знайшли можливість досить швидких подорожей на іншу планету.

Переліт на іншу планету зайняв би багато десятиліть, так що ніхто не погодився б на це. Крім того, навряд чи вдалося б його зробити, тому що потрібно було б весь цей час підтримувати функціонування космічного корабля, що не так просто. Але завдяки цій червоточині в просторі, можна легко і швидко потрапити на іншу планету. У людства з’явилася надія, тому що є можливість потрапити на іншу планету і там продовжити існування. Людська цивілізація, а може, її залишки, можуть бути врятовані, так що головні герої цієї історії відправляються назустріч труднощам і небезпекам.

Не пропустіть виходу цієї захоплюючої фантастичної картини, яка розповість дивовижну історію. Чи зможуть головні герої цієї картини знайти рішення проблем і краще життя на іншій планеті? Фільм Інтерстеллар (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Меттью Макконахі, Енн Хетеуей, Джессіка Честейн, Маккензі Фой, Майкл Кейн, Девід Гяси, Уес Бентлі, Кейсі Аффлек, Джон Літгоу, Метт Деймон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress