Фільм Інволюція (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Минуло рівно триста років з тих пір, як людська цивілізація зазнала загадкового і нез’ясовного явищу, як це показано у фантастичному трилері «Інволюція», коли, буквально протягом трьох років, сучасне і розвинене суспільство, перетворилося в некерованих і абсолютно неорганізованих істот. Люди, в короткий термін позбулися всього людського, загадковим чином позбулися людського обличия, що перетворилися на диких тварин, у яких збереглися лише інстинкти виживання. Пошук їжі, сон і неконтрольовані статеві зносини, це все, чим жили схильні інволюції істоти.

Що стало поштовхом зворотного процесу еволюції-природний хід історії, або небувалий збій в ДНК людей, досі залишається загадкою для безлічі вчених, які билися над цією проблемою чималий термін, але так і не прийшли до єдиної думки. Тільки мир на планеті кардинально змінився, а людство скотилося в своєму розвитку в кам’яний вік, в якому люди більше не цікавлять ні розваги, ні алкоголь, ні відбуваються зміни навколо. І лише в невеликих анклавах, які проживають в недоступних місцях дикої природи, ще знаходяться ті, хто уникнув загальної долі збожеволілого населення. Фільм Інволюція (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Основні персонажі картини, молода пара Хеммінг і Лів, одні з щасливчиків, що намагаються вижити в цих непростих і страшних умовах, плекаючи надію, що вчені знайдуть спосіб зупинити інволюцію, і повернути час назад.

Режисер: Павло Хвалєєв
Актори: Олена Константинова, Раян Мессон, Денніс Херлі, Адам Джіанун, Мерлін Леонхардт


загрузка...