Найближче майбутнє. Земля піддається зараженню, в результаті чого людство залишає планету і переселяється на супутник Юпітера Іо. На Землі майже не залишається людей. Сем Уолден не покинула планету разом з іншими, вона досі не втрачає надії знайти спосіб побороти зараження і тим самим врятувати свій будинок. Довгий час вона живе на самоті і думає, що залишилася зовсім одна. Але одного разу вона зустрічає ще одного вижив на ім’я Міка. Він не має наміру залишатися на вмираючій планеті, а хоче потрапити на останній шатл, щоб приєднатися до тих, хто встиг перебратися на Іо.

Міка переконує Сем в тому, що залишатися немає ніякого сенсу, а їх єдиний шанс вижити – потрапити на шаттл, який надсилається через 48 годин. Проблема полягає лише в тому, що дістатися до рятівного шаттла не так просто, адже він знаходиться в небезпечній зоні, а значить, героям потрібно подолати заражену територію.

Лише діючи спільно, вони можуть врятуватися і приєднатися до залишків людства. Чи зможуть Міка і Сем подолати всі труднощі і покинути планету, яка перестала бути домом для людей? Фільм Іо (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джонатан Елперт
В ролях: Маргарет Куеллі, Ентоні Макі, Денні Х’юстон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress