У минулому успішний спортсмен Алі, по волі долі залишився один з п’ятирічним сином на руках і позбавленим житла, грошей і допомоги колись колишніх йому друзів. Для того, щоб почати життя з чистого аркуша він переїжджає з півночі Франції в південне місто до своєї сестри. Він перебудовує порожній гараж під придатне для себе і сина житло і влаштовується на роботу охоронцем в нічний клуб. Поступово життя починає налагоджуватися, та й сестра допомагає з вихованням дитини. Одного разу, в клубі, де працює Алі трапляється бійка, і при таких незвичайних обставинах він знайомиться з дівчиною Стефані.

Вона настільки сподобалася чоловікові, що він засліплений красою і чарівністю, проводжає її до будинку і залишає свій номер телефону, в надії на швидкий дзвінок. Стефані займається унікальною роботою-вона дресирувальник косаток, з якими дівчина виступає в місцевому аква-парку. Але незабаром, одне з її уявлень закінчується трагедією — морські хижаки раптом перестали підкорятися командам дресирувальниці і накинулися на нього. Цей випадок став причиною того, що дівчина опинилася в лікарні, а потім і в інвалідному кріслі. Фільм Іржа і кістка (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І хто міг подумати, що Алі почує в телефонній трубці голос вже не успішної красуні, а Зневіреного людини, покинутого всіма. Чи зможе він допомогти дівчині впоратися з ситуацією, що склалася і навчити її жити заново?

Режисер: Жак Одіар
В ролях: Маріон Котійяр, Маттіас Шонартс, Арман Вердюр, Селін Саллетт, Коріна Масьеро, Були Ланнерс, Жан-Мішель Коррейя, Мурад Фрарема, Яннік Шуара, Фред Мену

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress