Сюжет американської гостросюжетної драми режисера Джен Макгоун «Іржавий струмок» розгортається навколо молодої дівчини по імені Сойєр, яка навчається в коледжі. Героїня мало чим відрізняється від багатьох своїх одноліток. Вона вчиться і мріє знайти хорошу високооплачувану роботу. І ось одного разу студентка вирішує відправитися на чергову співбесіду. Вона сподівається, що цього разу все пройде добре, і вона отримає те, що їй потрібно. Однак по дорозі на співбесіду героїня абсолютно випадково згортається не на тій розвилці. Неправильна дорога заводить її глибоко в дрімучі ліси Кентуккі.

І все б нічого, але раптово Сойєр стикається з групою дуже небезпечних бандитів. З цього самого моменту її ситуація помітно погіршується. Але несподівано до неї на допомогу приходить дивний незнайомець, який рятує героїню. Ось тільки дівчина навіть і не підозрює, що ж насправді на думці у її «рятівника» … молода дівчина на ім’я Сойєр нещодавно закінчила коледж. Будучи амбітною особистістю, вона збирається будувати своє світле майбутнє, незважаючи ні на що. Але незабаром їй довелося зіткнутися з по-справжньому важким випробуванням. Фільм Іржавий струмок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В ході шляху на співбесіду, Сойєр плутає дорогу і потрапляє в замерзлий ліс, де немає і не буде допомоги. Раптово вона усвідомила, що може все втратити, включаючи власне життя. В лісі вона натикається на банду злочинців.

Режисер: Джен Макгоун
В ролях: Герміона Корфилд, Денис Даль Віра, Джеремі Глейзер, Міа Гузман, Міка Хауптман, Daniel R. Hill, Джон Маршалл Джонс, Jake Kidwell, Шон о’брайан, Джей Полсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress