загрузка...


Творець фільму вирішив надати глядачам унікальну можливість, щоб наочно побачити різні типи взаємин між чоловіком і жінкою. Ні для кого не секрет, що кожен випадок відносин унікальний, і він потребує індивідуального розгляду. Проте можна виділити декілька типових видів, які і поділяють людей за деякими групами. Творець фільму вирішив на наочних прикладах як раз розглянути всі типи, щоб допомогти людям орієнтуватися у відносинах. Хтось зможе пізнати себе, а хтось зробить певні висновки, які допоможуть в подальшому врятувати сім’ю.

У фільмі представлені вісім різних історій, які розглядають взаємини між чоловіком і жінкою. Всі вони, звичайно ж, різні. Наприклад, одна пара вже давно відчула, що таке справжня любов. Вони поважають один одного, намагаються прислухатися до кожного слова. Однак їм ніяк не вдається завести дітей. У інших в родині весь час присутні сварки і скандали, і саме це не дає їм можливості побудувати нормальні відносини. Є такі пари, які знаходяться на стадії романтичних відносин, адже вони тільки-тільки пізнають, що таке справжня любов. Фільм Історії органічної любові 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Інші сім’ї з усіх сил намагаються налагодити відносини, але вони просто не вміють слухати один одного, і через це з’являються різноманітні проблеми. Всі ситуації різні, але в той же момент всі вони мають рішення.

Режисер: Алпджирей М. Угерлу
В ролях: Гекхан Алкан, Ферді Атунер, Сади Джелиль Дженгіз, Тайлан Гюнер, Мэрвэ Диздар, Дена Флінн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress