Фільм Історії пристрасті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В основу сюжету мелодраматичної картини «Історії пристрасті» покладено чотири любовних оповідання з життя сучасних індійців. Головними персонажами виступають молоді, вільнодумні індіанки, які зав’язують стосунки з протилежною статтю. Нереально романтична зв’язок викладачки університету, і закоханого в неї палкого студента. Багатий чоловік наймає в свій особняк нову служницю, і між ними зав’язуються непрості відносини. Ревнива, і дуже пильна дружина, підозрює, що її благовірний завів дівчину на стороні. І парочка коханців, не в силах протистояти своєму забороненого бажанням.

Всі ці люди, які прагнуть розібратися у своїх заплутаних сексуальних, порочних, і ніжних почуттях. Взаємини між чоловіком і жінкою досить складні. Адже деколи обставини відіграють велику роль на їх розвиток. Фільм Історії пристрасті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У фільмі показані кілька романтичних історій, де в кожній парі є свої особливості, які тримають закоханих разом. Незважаючи на те, що ці люди такі різні, всі вони хочуть одного — щастя…

Режисер: Зоя Ахтар, Каран Джохар, Дибакар Банерджі
В ролях: Радхика Апте, Бхумі Педнекар, Маниша Койрала, Кіара Адвані, Санджай Капур, Вікі Каушал


загрузка...