загрузка...


Кінострічка «Історія Іуди» — чергова спроба розповісти історію Ісуса Христа. Після того, як Син Божий деякий час прожив в поодинці, суворої життям аскета, він повертається до Єрусалиму, до своїх учнів. Ті зустрічають його з радістю, а особливо – один з найближчих помічників, Іуда. Ісус Христа з допомогою своїх проповідей намагається наставити людей на істинний шлях. Натовпи розступаються, коли крізь них проходить Ісус, всі слухають кожне слово, намагаються вловити кожен жест. Його вчення стає популярним як серед жебраків, так і серед воїнів і знаті.

Опора Ісуса – його учні. І коли він вирішує вигнати з Храму торговців, саме Юда перший кинувся йому на допомогу. Але далеко не всі вірять, що він – посланець Бога на Землю. Серед цих невірних – Карабас. Він представляє багату аристократію, яка звикла наживатися на простих людях і не бажає щось змінювати в устрої світу, так і в сфері духовного. Фільм Історія Іуди (2015) дивитися в хорошій якості.

Він готовий заперечувати кожне слово Ісуса, при тому, що він навіть не може зрозуміти їх зміст. Син Божий помре, розп’ятий на хресті, але хто переміг: його супротивники, або ті, хто підтримував і вірив у Нього?

Режисер: Рабех Аммер-Займеш
В ролях: Nabil Djedouani, Мохамед Арусси, Рабех Аммер-Займеш, Marie Loustalot, Патриція Мальвуазен, Nouari Nezzar, Еліотт Хайят, Режис Ларош, Хав’єр Муссель, Роллан Жерве

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress