загрузка...


Чарлі і Аліса-молоді закохані, що знаходяться в романтичних взаєминах досить тривалий термін. Нещодавно двадцятирічна дівчина своєму бой-френду повідомила про настання незапланованої вагітності. Юна особа не була підготовлена до непередбаченого повороту подій. Вона побоюється, що занадто молода, щоб матір’ю ставати, впоратися не зможе з непростою відповідальністю. Однак турботливий хлопець намагається підтримати кохану, засмучуватися не дозволяє через що з’явилися складнощів. Він пропонує їй створити спільну сім’ю і оформити законний шлюб. Щаслива, любляча пара зіграла красиве весілля і почала будувати загальний побут, чекаючи появи первістка.

Після народження дочки дружини вирішили другого завести дитину, і через час певний в сімействі з’явився довгоочікуваний хлопчик. Батьки себе почували щасливими, із задоволенням займаючись вихованням обожнюваних нащадків. Неприємності з’явилися, коли дітлахи подорослішали і почали проявляти власний характер. Фільм Історія однієї родини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони неслухняними стали і примхливими, створюючи масу проблем. Між дорослими почали виникати сварки, але вони Шукати не переставали способи відновити в будинку комфортну атмосферу.

Режисер: Кевін Пиплз
В ролях: Justin Torrence, Алан Пауелл, Холлі Морріс, Micah Lynn Hanson, Крісті Тейлор, Елізабет Бечка, Вікторія Анастасія Дейв Блеми, Алекс Кендрік, Кетерін Шеплер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress