Італієць – так назвали хлопці Ваню Солнцева. Хлопчику 6 років, він росте в дитбудинку одного невеликого російського містечка. Одного разу хлопцеві посміхається удача: заможна сім’я з Італії вирішує всиновити його і забрати з собою. Всі вихованці дитбудинку ради за свого друга, адже кожен в глибині душі хотів би поїхати за кордон і жити з люблячими і турботливими батьками. Ваня прекрасно розуміє, що така можливість випадає не щодня, і що потрібно скористатися нею. Але хлопчик має мрію, і він поклявся виконати її, чого б йому це не коштувало.

Ця мрія – знайти рідних маму й тата. На подив усіх, перед від’їздом до Італії Вася тікає з дитбудинку. Він добирається до місцевої залізничної станції і сідає на поїзд. Його мета – Будинок дитини, в якому його, ще зовсім маленького, залишили рідні. Там хлопчик знайомиться зі сторожем – добродушним дідом, який допомагає Вані дізнатися потрібну адресу.

Чи зможе хлопець знайти своїх батьків? І найголовніше – чи знайде він справжнє щастя? Подивившись фільм «Італієць» 2005 онлайн в хорошій якості HD 720, ви дізнаєтеся відповідь.

Режисер: Андрій Кравчук
В ролях: Коля Спиридонов, Марія Кузнецова, Ольга Шувалова, Микола Реутов, Юрій Іцков, Денис Моісеєнко, Саша Сироткін, Поліна Воробйова, Діма Землянко, Дарина Юргенс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress