Фільм Йосип і Марія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой на ім’я Ілай був побожним рабином, якому були довірені дві дитини. Він зобов’язаний захищати дітей за всяку ціну, але одного разу при царі народі серед населення піднялося повстання, згодом загинули невинні люди, які опинилися тими самими дітьми Ілая. Чоловік прийшов в лють і присягнувся помститися кривдникові за всі його діяння, але для цього йому необхідно було його відшукати. Познайомившись з сімейною парою, імена яких Йосип і Марія, герою належало дізнатися, якою насправді може бути життя.

Він поспілкувався з сином Йосипа і дізнався, що уявлення про помсту у нього зовсім не ті, якими повинні бути у рабина. Син Йосипа і Марії був настільки чистий у судженнях, що закликав головного героя пробачити всіх тих, хто приніс йому біль і відчай. Ілай затамував сумніви щодо сина молодої пари, і тепер йому належить дізнатися багато інформації, що стосується його. До того ж він посіяв у собі думки про те, що необов’язково мстити кривднику, а потрібно вміти прощати.

Чи зможе Ілай знайти правильний вихід із ситуації і визначитися, що йому насправді ближче? Чи дійсно судження сина благородної сім’ї настільки виявилися величними і чистими? Фільм Йосип і Марія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роджер Крістіан
В ролях: Лара Джин Чоростецки, Майкл Терриоль, Люсиус Хойос, Ентоні Юлк, Джон Тенч, Дрю Мосс, Стівен Маккарті, Стівен Лав, Майкл Джеймс Ріган, Лоуренс Бейн


загрузка...