загрузка...


Ягамі – студент японського університету. Серед своїх ровесників він виділяється однією вельми незвичайною здатністю. Молодий чоловік з дитинства бачить привидів і може з ними спілкуватися. Цей дар заподіює йому значні незручності в звичайному житті. Хлопець постійно відчуває сильний стрес при зустрічах з душами померлих людей. Він таємно закоханий у свою однокурсницю Наду. Головний герой боїться зізнатися їй у своїх почуттях. Між тим красуня потрапляє в дуже неприємну ситуацію. З якоїсь загадкової причини її починають всюди переслідувати привиди.

Незабаром Ягамі дізнається про цю проблему. Він розуміє, що дану проблему не можна ігнорувати. Молода людина вступає в окультний клуб при інституті. Члени цього товариства займаються розслідуваннями найбільш таємничих пригод, що сталися на території кампуса. Звісно, не оминули вони увагою й інцидент з Надій. Ягамі об’єднує зусилля зі своїми однодумцями в розрахунку на те, що їм вдасться з’ясувати, чому привиди «облюбували» студентський гуртожиток.

Найближчим часом головним героям належить дізнатися чимало шокуючої правди про рідному університеті і населяють його мешканців. Фільм Кампус з привидами (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сатосі Такэмото
В ролях: Юма Накаяма, Харука Симадзаки, Такуро Воно, Маридзюн Такахасі, Кентаро Ясуи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress