Нікому б і в голову не прийшло, що справжніми друзями можуть стати кримінальний авторитет і суворий поліцейський. І вже, тим більше, що для них найкращим виходом з критичної ситуації можуть бути канікули суворого режиму. Коли Кольцов вплутується в бійку, то ніякі лаври не можуть допомогти йому відхреститися від в’язниці, колишній поліцейський потрапляє в ув’язнення. Саме там він знайомиться з Сутінком — місцевим авторитетом, який вже кілька років перебуває на зоні і зовсім не хоче іншого життя. Все змінює бунт у в’язниці, в ході якого кілька людей поранені, а Кольцов і Сутінок — тікають.

Щоб не отримати додатковий термін за те, що вони втекли, Кольцов просить допомоги у своїх друзів-поліцейських. І не довго думаючи, ті прикривають втікачів. Але тільки тимчасово. В ході втечі з’ясовується, що найкраще місце, щоб сховатися — дитячий оздоровчий табір. Саме туди потрапляють два таких різних людини, які відразу ж стають вихователями. Якого буде працювати поліцейському та укладеного з дітьми? Фільм Канікули суворого режиму (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І чи захоче Сутінок повернутися до колишнього життя, коли зрозуміє, чого варто довіру дитини і любов жінки? Героям доведеться пережити дуже багато і не попастися на очі служителям закону.

Режисер: Ігор Зайцев
В ролях: Сергій Безруков, Дмитро Дюжев, Сабіна Ахмедова, Олена Бабенко, Володимир Меньшов, Кирило Плетньов, Людмила Полякова, Тимур Боканча, Андрій Ківінов, Федір Хрестовий

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress