Фільм Капернаум (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дуже важка драматична історія, героєм якої став хлопчик на ім’я Зейн. Він був ще зовсім молодий своїми роками, але вже занадто старий душею. І все тому, що жити йому доводилося в страшній злиднях. Його сім’я проживала в Бейруті, де місцеві жителі ніколи не знали достатку і мирного існування. Не стала винятком і сім’я цього хлопчини. Крім Зейна у нього були ще молодші брати і сестри. Батьки втрачали голову від втоми. Вони працювали не покладаючи рук. Але все одно не мали можливості якось звести кінці з кінцями і прогодувати своє численне сімейство. Хлопець теж не шкодував себе.

Він допомагав братам і сестричкам, вникав у всі їх проблеми і ще встигав підробляти на найважчих роботах, де було зовсім не місце крихкому підлітку. Але ж він так мріяв жити по-людськи, вчитися в школі і дружити з хорошими хлопцями. Йому хотілося побачити світ. А доводилося цей світ ненавидіти. За те, що обійшов його щастям. За те, що кинув його у вир такого важкого життя. Фільм Капернаум (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У підсумку він опиняється у в’язниці за правопорушення, яке коштувало йому п’ятирічного терміну. Але саме там, у в’язниці, молодий чоловік пише до суду заяву на своїх власних батьків за те, що зробили його на світ.

Режисер: Надін Лабакі
В ролях: Зейн Аль Раффеа, Йорданос Шифероу, Болуватифе Трэжа Банкоул, Кавсар Аль Хаддад, Фаді Юзеф, Хаіт «Седра» Иззам, Алаа Чучнье, Надін Лабакі, Еліас Хурі, Нур Ель Хуссейні


загрузка...